Par sadarbību

Šajā sadaļā esam ieskicējuši karkasu galvenajiem sadarbības modeļiem/ virzieniem, kur aicinām jau iepriekš izvēlēties jums šķietami piemērotāko. Šī sadaļa ir ar mērķi, lai ARĪ mūsu PIRMĀ TIKŠANĀS būtu maksimāli PRODUKTĪVA, jo mēs zinām: klienta laiks ir klienta bizness.  

"Klienta uzņēmējdarbība ir arī mūsu uzņēmējdarbība. Mūsu attieksme pret klientu un viņa vajadzībām palīdz veidot klienta uzņēmējdarbību", tā SIA "iT on" valdes loceklis, galvenais IT profesionālis un vienkārši labs cilvēks - Ēriks Lūsis.

Pakalpojumi

Kā zināms, IT funkcijas uzņēmumā ir tikai "viens no zobratiem uzņēmuma pulkstenī". Izvēloties IT pakalpojumu sniedzēju ārpakalpojumā, uzņēmuma vadītājiem ir jābūt sapratnei, kura līmeņa sadarbība šobrīd tiek meklēta, proti, cik cieša/cik virspusēja vai padziļināta un konkrēta. 

Lasīt tālāk >

Līgumu veidi, līmeņi un pamatnoteikumi

Mēs esam par pārskatāmību un atklātību jebkurā sadarbības aspektā!
Šajā sadaļā piedāvājam iepazīties ar galvenajiem punktiem, darbības virzieniem un parametriem, ko ar klientu atrunājam un iekļaujam sadarbības Līgumos. 

Lasīt tālāk >

Cenu politika

Vēstule uzņēmuma vadītājam par "pakalpojuma cenu"

Cienījamais, potenciālais sadarbības partneri!

Mūsu sadarbības galvenais mērķis: palīdzēt Tev atrisināt potenciālos vai jau zināmos IT izaicinājumus/uzdevumus ar saprātīgiem un ilgtspējīgiem risinājumiem, atrodot to ieguldījumu, kurš Tavā IT saimniecībā būs vislabākais nospraustajam mērķim un paredzētajam termiņam, tādējādi veicinot visas Tavas uzņēmējdarbības attīstību.

Aicinu izlasīt visu tālāk >

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.