Klientu atsauksmes

"Lai mūsu darbi runā paši", noteica SIA "iT on" vadītājs Ēriks un palūdza klientiem atsauksmes.

Uzņēmums/ zīmols

Lietas MD SIA

Dzintars Āboms, valdes loceklis
Sadarbība kopš 2008. gada

Sadarbību ar "iT on" uzsākām pēc paziņu ieteikuma un pozitīvām atsauksmēm. "iT on"  raksturo profesionāla pieeja savam darbam un pozitīva attiekme sadarbībā ar darbiniekiem. Mums ir ļoti svarīgi strādāt kopā ar cilvēkiem uz kuriem var paļauties, ka darbs būs izdarīts! 

Sekmīgas sadarbības rezultātā kopā esam atraduši  risinājumus, kas palīdzējis uzlabot klientiem sniegtā servisa kvalitāti un samazināt tiešās izmaksas. Augot un attīstoties Augļuservisam,  "iT on" ir spējis nodrošināt uzticamu pakalpojumu visu sadarbības laiku. 

Novēlu saglabāt arī turpmāk individuālu pieeju. Lai Jums izdodas!

Uzņēmums/ zīmols

atvērt ManasLēcas mājas lapu

Mārtiņš Kossovičs, līdzīpašnieks
Sadarbība kopš 2013. gada

Sadarbojamies ar 'iT on" jau vairākus gadus, un šogad atkal lēmām sadarbību turpināt, arī uz nākošo gadu. Mūsu izvēle apliecina, ka esam apmierināti ar uzņēmuma kompetencēm, darba ētiku un spēju piedāvāt kvalitatīvus risinājumus par mums tveramu cenu politiku. 

Esam līdz šim sadarbojušies ar dažāda veida ārpakalpojuma sniedzējiem visa veida nozarēs, un atzīšu - bieži vien tā nav bijusi veiksmīga, jo "ārpakalpojumi" pārsvarā ir atrauti no mūsu ikdienas ritma un neizjūt mūsu uzņēmuma ikdienas ritmu. Ar "iT on" viss ir savādāk. Ja paprasīsiet mūsu uzņēmuma darbiniekiem, kuri ikdienā strādā ar "iT on", esmu drošs, ka mūsējie viņējos patiesībā uzskata par mūsu pašu darbiniekiem. 

Kā jau minēju, mēs ar "iT on" sadarbojamies jau ilgstoši, tamdēļ mums ir viegli novērtēt viņu darbu. Ja atskatās uz to, kādi mēs bijām pirms, un tagad, tad mēs IT ziņā esam pārvērtušies absolūti: ja agrāk mēs stipri iepalikām no līdzīga veida nacionālajiem uzņēmumiem, tad šobrīd šķiet, ka esam galvas tiesu pārāki par tuvākajiem konkurentiem!

Paldies par sadarbību!

Uzņēmums/ zīmols 

Optic GURU SIA

Jānis Kossovičs, direktors 
Sadarbība kopš 2013. gada

Pirms sadarbības ar "IT on" bijām izmēģinājuši visādus "in house" risinājumus. Gada laikā nomainījām vairākus IT speciālistus. Uzņēmumam augot arvien lielāka bija nepieciešamība sakārtot IT infrastruktūru, sākot no datoriem un kases aparātiem, beidzot ar IT vadības sistēmu, e-pastiem, utt. 

"iT on" uzsāka darbību, veicot izpēti esošajai IT infrastruktūrai, un piedāvāja vairākus variantus kā to ilgtermiņā sakārtot un attīstīt. Ar "iT on" kopā esam jau 5 gadus. Kaut tiekamies 1x nedēļā, ir sajūta, ka roka tiek turēta uz pulsa katru dienu. Ļoti patīkami pārsteidzošs ir reakcijas un rīcības ātrums. Pieeja ir personiska, ņem vērā biznesa specifiku un intereses. Šī ir reti izteikta iemaņa starp IT cilvēkiem. Beigu beigās cenas un kvalitātes attiecība ir pieņemama. 

Priecājos strādāt kopā ar jums, Ērik un Viktor!

Uzņēmums/ zīmols

atvērt Optika Metropole mājas lapu

Marita Johansone, komercdirektore 
Sadarbība kopš 2013. gada

Trīs gadu laikā esam izbaudījuši, ne tikai "IT on" personāla profesionālās spējas, bet arī cilvēciskās un komunikācijas prasmes, kas padarījušas savā būtībā komplicēto Vislatvijas IT infrastruktūras uzturēšanas procesu vienkāršu un saprotamu. Plānojot tālākos attīstības projektus, neatsveramas ir bijušas konsultācijas, mērogojamības un virtualizācijas risinājumi, kas ļauj strauji virzīties uz priekšu un nesastapties ar vienreiz jau atrisinātiem jautājumiem.

Viņu ieteiktā un piemērotā vadības sistēma, to pilnveidojot, drīzumā nesīs augļus. Jau šobrīd novērtējam iespēju tiešsaistē sekot līdzi darījumiem visās uzņēmuma struktūrvienībās un tas ļauj izdarīt laicīgus, saprātīgus biznesa lēmumus.

Uzņēmums/ zīmols

Bendikas Kantoris Plus SIA

Anna Braķe, īpašniece 
Sadarbība kopš 2015. gada

Sadarbība ar kompāniju IT ON, ļauj mums ikdienā pievērsties tam, ko mākam vislabāk mēs. Mūsu datori strādā un, ja gadās kāda ķibele, - IT ON to atrisina. Katrs samaksātais cents ir tā vērts.


Uzņēmums/ zīmols

AESTHETICA SIA

Māris Sproģis, direktors 

Sadarbība kopš 2019. gada

"Aesthetica" SIA ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar uzņēmumu SIA "iT on" un tā vadītāju Ēriku Lūsi. Pakalpojumi tiek sniegti profesionālā līmenī, kvalitatīvi un atbilstoši prasībām. Uzņēmuma speciālisti vienmēr ir atsaucīgi, nodrošinot konsultācijas, lai savlaicīgi risinātu problēmas un ieteiktu piemērotākos risinājumus. Esam apmierināti ar sniegtajiem pakalpojumiem un varam rekomendēt sadarbību ar "iT on" - uz augstas kvalitātes klientu servisu orientētu un atbildīgu sadarbības partneri, kuram uzticēt IT infrastruktūras uzturēšanu.